Keçiören Mahalle Konağı – Kına Konağı – Aktepe Barbaros Hayrettin Mahalle Konağı

aktepe_barbaros_hayrettin_mahalle_konagi_kecioren.bel.tr_45, Keçiören belediyesi, keçiören mahalle konakları, keçiören kına konağı, keçiören bağlum mahalle konağı, bağlum mahalle konağı, bağlum konağı, bağlum kına konağı, keçiören bağlum kına konağı, bağlum ankara, ankara mahalle konağı, ücretsiz mahalle konağı, ücretsiz kına konağı, ücretsiz nişan konağı, bağlum nişan konağı, bağlum ücretsiz nişan konağı

AKTEPE BARBAROS HAYRETTİN MAHALLE KONAĞI

      Konak kapasitesi yaklaşık olarak 130 (yüzotuz) kişiliktir. Konaklarımız; kına gecesi, nişan töreni, kız isteme,  sünnet töreni, mevlit, kadınlar günü, yas evi ve dernek toplantıları için kullanılmaktadır. Randevulu sistem ile çalışılmaktadır. Alyu Organizasyon ekibi olarak Mahalle konaklarında bir çok organizasyon faaliyetimiz olmuştur. Aktepe Barbaros Hayrettin mahalle konağı kına ,söz ve nişan organizasyonları  için ideal bir yerdir. Uygun ve geniş paket listemiz için sosyal medya hesaplarımızdan veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

MAHALLE KONAĞI ADRES VE İLETİŞİM

Adres : Aktepe Mahallesi 951. Cadde Barbaros Parkı Karşısı Keçiören/ANKARA
Telefon : 0312 380 8069

Detaylı bilgi için Belediye’nin Resmi Web Sitesini ziyaret edin.

          Keçiören Belediyesi, ilçedeki mahallelerin sosyal ve kültürel yaşamını zenginleştirmek amacıyla mahalle konakları inşa etmektedir. 2023 yılı itibarıyla ilçede 9 mahalle konağı hizmet vermektedir. Temeli atılan çalışmaları devam eden konaklarımız vardır.

       Bizlere ulaşmak için sağda bulunan butonlara tıklayarak iletişim sağlayabilirsiniz.
Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Telegram
Email
Open Close
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?