Biz Kimiz ?

        Alyu Organizasyon Ankara Başkentin en gözde organizasyon firmalarındandır.  Alyu Organizasyon ismi ile Alperen Yusuf tarafından eğlence sektörüne yeni soluk getirmek amacıyla kurulan bir firmadır. Geçen süre içerisinde organizasyon hizmetlerinde yer almış ve insanların akıllarında güzel anılar biriktirmiştir. Söz, nişan, doğum günü, düğün, kına, bride, hastane odasi süsleme, kurumsal etkinlikler, cinsiyet partisi, açılış ve özel etkinlikler ile bir çok organizasyonunuz için özel etkinlikler planlamaktayız. Söz-Nişan geceleriniz için özel hazırladığımız konseptler ile unutulmayacak anlara sizleri davet ediyoruz.

Alyu Organizasyon’un misyonu professionel ve kaliteli ekibimizle siz müşterilerimizi özel günlerinde mutlu edebilecek  organizasyonlar planlamaktır.

Misyonumuz

       Tüm organizasyonları, sizlerin ve davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutarak istekleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda düzenliyoruz. Değerli müşterilerimize bütçeleri dahilinde en kaliteli hizmeti sunuyoruz..

Alyu Organizasyon ekibi olarak başarı ve müşteri memnuniyetinin maddi getirinin ilk adımı olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle; Başarının planlı ve prensipli bir çalışma sürecinden geçtiğine, müşteri memnuniyetinin ise işinizişimiz olarak görmekten geçtiğine inanıyoruz.

Vizyonumuz

       Geçmişten gelen tecrübemizi yeniliklerle birleştirip, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek. Organizasyon sektöründe güvenilir ve tercih edilen firma olma özelliğimizi başarıyla sürdürmektir.

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Telegram
Email
Open Close
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?