Söz, Nişan, Düğün için öneriler

Söz, Nişan, Düğün için öneriler | düğün önerileri | nişan önerileri | söz önerileri |

Söz, Nişan ve Düğün Önerileri

1-Kuaförde Tişört Yerine Gömlek Giy

        Söz, Nişan veya Düğün günü gelin saçın yapılırken mutlaka gömlek giy. Tişört yerine gömlek giyersen saçını bozmadan düğmelerini çözerek kolayca çıkartabilirsin. Gelin sabahlıklarını da tercih edebilirsin.
Gelinliğini veya elbiseni makyajdan sonra giyeceksen lekelenmesini önleyecek örtü kullanmalısın. Eğer başından geçirerek giyeceğin bir model seçtiysen gelinliğini giyerken başına bir yastık kılıfı veya ipek etek astarı geçir. Böylelikle kıyafet başından kayarak geçer ve hem gelinliğini hem makyajını korumuş olursun.

2-Hassas Dantellere Dikkat Et

        İster bir profesyonel olsun, ister aileden biri ya da bir arkadaşın. Gelinliğini giymene yardımcı olacak kişinin o sırada yüzük, saat ya da bilezik gibi gelinliğe zarar verebilecek aksesuarlarını çıkarmış olmasına dikkat et. Uzun tırnaklar da aksesuar kadar sakıncalı olabilir.

3-Kendine İş Bitirici Bir Nedime Bul

        Özel gününde sana tüm hazırlıkların süresince yardımcı olacak birini mutlaka yanında bulundur. Bütün gün yanında olacak, makyajını tazelemeni, yemek yemeni hatırlatacak, oluşabilecek sorunları soğukkanlılıkla çözecek, pratik düşünebilen bir yakınının olması çok önemli.

4-Yedek bir ayakkabın olsun

        Yedek gelin ayakkabısı nasıl olmalı diye araştırıp, düğünün ilerleyen saatlerinde değiştirmek üzere yedek bir ayakkabıyı mutlaka yanına almalısın. Düğün günü kaymamak için de ayakkabılarının altını önceden zımparalayabilirsin. Satın aldığın ayakkabının altındaki etiketi çıkarmayı da unutma.

5-İlk fotoğraf çekimlerinde ve ya dans sırasında konuşma.

        İlk dansın çok önemli olduğunu unutma ve dans sırasında çalan şarkıya eşlik etmemeye çalış. Çünkü şarkı söylerken çekilen fotoğraflardan istediğin sonucu alamayabilirsin.
 

6-Dans ve gün genelinde hata yapmaktan korkma.

        Dans ederken adımlarını sayman ezbere dans ettiğini belli edecektir. Hata yapmaktan korkmadan, kendini müziğin akışına bırakmaya çalış. Hareketleri karıştırırsan müziğe odaklanıp eşini takip edebilirsin. Bunu gün genelinde de uygula

7- Kendinize güzel bir organizasyon ayarlayın

        Bu güzel günlerinizde göze hitap etmesi, hoş bir arka konseptin olması hem sizlere özgüven verecektir, hem de gelen misafirlerin dikkatini çekecektir. Alyu Organizasyon Ankara olarak sizlerle beraber seçtiğimiz özgün konseptlerimizi sizlere sunuyoruz. Özel gününüzde bizleri tercih etmeyi ihmal etmeyin. Alyu Organizasyon 

“Siz İsteyin Biz Tasarlıyalım”

Alyu Organizasyon

Ankara söz organizasyon, ankara nişan organizasyon, ankara evde nişan, ankara evde söz, ankara nişan organizasyon fiyatları, ankara düğün organizasyonu, düğün organizasyonu ankara, ankara söz organizasyon fiyatları, ankara organizasyon #ankaranişan #ankarasöz #ankaradüğün #ankaranişanorganizasyon #ankaraorganizasyon

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Telegram
Email
Open Close
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?